SKUTECZNY CONTENT MARKETING

Według badań ponad 90% marketerów inwestuje środki w budowanie wartościowego contentu, a Content Marketing to dziś najszybciej rozwijająca się gałąź marketingu.

Treści, które tworzymy z myślą o odbiorcach, stanowią obecnie najpopularniejszy środek trafiania z komunikacją marek i produktów i osiągania założonych celów marketingowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja Content Marketingowa w Warszawie

KIM JESTEŚMY?

Od ponad 10 lat pomagamy naszym Klientom budować twórczy przekaz, tak, aby dzięki treściom mogli angażować swoich Klientów i budować społeczność wokół swoich marek.
Pracowaliśmy dla wielu firm w Polsce, Niemczech oraz w USA. Naszymi Klientami są zarówno duże firmy i korporacje, jak również małe marki osobiste oraz start up’y. Nie boimy się wysoko specjalistycznych branż i trudnych tematycznie obszarów biznesu – jak fintech, medycyna, finanse czy też firmy technologiczne.
Kreatywność

Kreatywność

Stworzyliśmy zespół, który doskonale orientuje się w obecnych trendach i świetnie odczytuje nastroje użytkowników w sieci. Nasze treści zawsze są świeże i dostosowane do celów, jakie chcemy osiągnąć w imieniu Klientów.
Data - driven content

Data - driven content

Staramy się, aby powstające u nas treści angażowały użytkowników, ale też pracowały na sukces Klienta w Google. Dlatego zawsze opieramy je na danych o ilości zapytań, badaniach rynku czy trendach sygnalizowanych przez narzędzia marketingowe.
Jakość i atrakcyjność

Jakość i atrakcyjność

Wyspecjalizowaliśmy się w wielu atrakcyjnych formatach treści, które stosujemy zależnie od celów kampanii. Mamy ogromne doświadczenie w ocenie, jakie formaty osiągną założone przez nas cele. Jesteśmy odważni. Doradzamy, eksperymentujemy i oceniamy, jak przyjęte zostały nasze treści.
Eksperckość

Eksperckość

Stworzyliśmy sieć redaktorów i dobrze piszących ekspertów z różnych branż, z którymi współpracujemy przy tworzeniu treści. Dzięki temu tworzony przez nas content zawsze dobrze odpowiada specyfice i językowi danej branży oraz rozwiązuje realne problemy, przez co jest użyteczny i angażujący.
Optymalizacja

Optymalizacja

W trakcie trwania współpracy bierzemy odpowiedzialność za tworzone przez nas treści. Publikujemy, analizujemy, optymalizujemy, recyclingujemy stare treści, linkujemy do innych, nowych. Wszystko po to, aby tworzyć synergię i jeszcze lepiej pracować na widoczność witryn, które mamy pod opieką.
Sieć wydawców

Sieć wydawców

Dekada pracy zaowocowała sprawdzoną siecią wydawców i szybką dystrybucją naszych treści. Nasi Klienci korzystają z atrakcyjnych miejsc publikacji i preferencyjnych cen za poczytne miejsca w dużych portalach, a także w sieci zaprzyjaźnionych influencerów.

NASZE USŁUGI

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu ciekawych treści. Uwielbiamy nowe wyzwania, z pasją zasiadamy do kolejnych projektów, odkrywając, co nowego i ciekawego można stworzyć w danej branży, by zaciekawić użytkowników i skierować ich uwagę na przekaz naszych Klientów.
Zobacz, co możemy zaoferować Tobie?
Strategie treści i plany content marketingowe w Warszawie

Strategie treści i plany content marketingowe

Najważniejszy dla nas jest cel Klienta. Znając go, opracowujemy plany i strategie treści, które systematycznie budujemy i wdrażamy, a następnie mierzymy ich skuteczność. Pracujemy zawsze w oparciu o mikrocele, które systematycznie raportujemy Klientom.
Infografiki i artykuły na blogi i strony firmowe w Warszawie

Infografiki i artykuły na blogi i strony firmowe

Świeże, aktualne treści to główny czynnik, dzięki któremu marki „żyją”, witryny przyciągają uwagę użytkowników, a społeczności konsumentów pozostają z nimi w stałym kontakcie. Tworzymy eksperckie artykuły na blogi, infografiki, prowadzimy news roomy, aktualizujemy treści w oparciu o sezonowość.
Treści na strony www w Warszawie

Treści na strony www

W oparciu o projekt strony przygotowujemy atrakcyjne i profesjonalne treści na stronę. Zawsze staramy się, żeby stworzona struktura treści była przyjazna wyszukiwarkom, była poprawna, jeśli chodzi o wysokie wymagania Google, a nade wszystko – by przyciągała uwagę użytkowników.
Video w Warszawie

Video

We współpracy z naszym studiem graficznym produkujemy wysokiej jakości formaty video: opracowujemy scenariusze, przygotowujemy plan i kompletujemy ekipę filmową, zajmujemy się montażem i post-produkcją, a także robimy transkrypcję lub dodatkowe wersje językowe.
Newslettery i Email marketing w Warszawie

Newslettery i Email marketing

Dla naszych Klientów opracowujemy założenia komunikacji emailowej, budujemy scenariusze email marketingowe, wdrażamy oprogramowanie, przygotowujemy treść newsletterów, zajmujemy się wysyłką, a po niej analityką odbioru naszych treści.
Podcasty w Warszawie

Podcasty

Obok video podcasty są jednym z naszych ulubionych formatów. Sprawnie i profesjonalnie tworzymy podcasty dla naszych klientów z różnych branż, także takie, które muszą ukazać się szybko, bo mają najwyższy stopień aktualności.

NASI KLIENCI

BADANIA / RAPORTY / CASE

Сoca Cola - Case Content Marketingowy
Dajemyrade.pl - Case CM
Wybieramprobiotyk.pl - Case Content Marketing
Czasnawzrok.pl - Content Marketingowy Case
Kruszwica - Case Contentowy

NASZE NAGRODY

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW CM U NAS
Content Marketing w Warszawie
OBTK
TO TWOJA WYMARZONA AGENCJA CONTENT MARKETING W WARSZAWIE