Agencja Public Relations

Public Relations to działania mające na celu wspieranie i zarządzanie reputacją firm i marek. Poprzez działania z zakresu CSR, employer brandingu, można bardzo sprawnie pozyskać i zbudować trwałe relacje z klientami i kontrahentami.

Nasza agencja PR pomoże Ci zarówno w działaniach online, a także w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja PR w Warszawie

Kim Jesteśmy?

Wspieramy w budowaniu relacji z otoczeniem i zarządzaniu reputacją. Opowiadamy historie, które angażują odbiorców, inspirują, wywierają wpływ. Łączymy public relations z działaniami marketingowymi. Skutecznie docieramy do różnych grup odbiorców.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, stale sięgając po nowe. Wymieniamy wiedzę, śledzimy najnowsze trendy. Z kilkudziesięcioma partnerami z 5 kontynentów tworzymy ECCO International Communications Network.

Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym doradcą i sprawnym wykonawcą. Dzięki temu budujemy wartościowe strategie i skutecznie docieramy do różnych grup odbiorców.
Inspiracja

Inspiracja

Inspirujemy, szukamy nowych rozwiązań. To sprawia, że nasi klienci mogą poszczycić się nieszablonowymi, kreatywnymi projektami.
Elastyczność

Elastyczność

Jesteśmy zwinni i elastyczni, potrafimy słuchać. To gwarantuje wsparcie w trudnych i nieoczekiwanych sytuacjach.
Kompetencje

Kompetencje

Zespół OBTK ma różnorodne kompetencje. Nasz klient zyskuje dostęp do wiedzy i umiejętności przydatnych przy wielu działaniach i projektach.
Jakość

Jakość

Stawiamy na jakość – współpracy, parterów, treści. Dzięki temu tworzymy wartościowe projekty i rozwiązania.
Nie boimy się wyzwań!

Nie boimy się wyzwań!

Nie boimy się wyzwań i trudnych projektów. Z nami klienci czują się bezpiecznie.

Nasze Usługi

Łączymy usługi zarezerwowane dotąd dla agencji PR, content marketing i social media. Wierzymy, że zintegrowane działania przynoszą lepsze efekty, wspierają rozwój naszych klientów, dają wymierne efekty prowadzonych działań i satysfakcję z pracy.
Zarządzanie reputacją w Warszawie

Zarządzanie reputacją

Liczba i tempo przekazywanych informacji to dziś ogromne wyzwanie w zarządzaniu reputacją, która może stanowić nawet do 90% wartości firmy. Dlatego naszym klientom pomagamy budować skuteczne strategie i plany działań. Prowadzimy badania i audyty. Chronimy markę w czasie kryzysu.
Employee advocacy w Warszawie

Employee advocacy

Nikt lepiej nie promuje firmy niż jej pracownicy. Dlatego od lat wspieramy naszych klientów w w tworzeniu i prowadzeniu kampanii, które angażują pracowników i budują markę pracodawcy. Pomagamy w wyborze najlepszych ambasadorów, angażowaniu, budowaniu historii i opowiadaniu jej wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
Virtual events w Warszawie

Virtual events

Webinary, konferencje, briefingi prasowe, szkolenia. Nasi doświadczeni eksperci przygotowują, moderują wydarzenia od kilkunastu do kilkuste osób. Budujemy dedykowane scenariusze, tworzymy materiały, promujemy wydarzenia w kanałach online.
Zarządzanie profilami korporacyjnymi w Warszawie

Zarządzanie profilami korporacyjnymi

Znaczenie komunikacji CEO i ekspertów rośnie z każdym miesiącem. Naszym klientom pomagamy zarządzać relacjami na LinkedIn i Twitterze. Budujemy strategię treści, zarządzamy profilami, tworzymy atrakcyjny content. Pomagamy w skutecznym targetowaniu działań i budowaniu wizerunku.
Zarządzanie kryzysowe w Warszawie

Zarządzanie kryzysowe

Coraz większa grupa dyrektorów komunikacji uważa, że ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy, który silnie wpłynie na wyniki finansowe. Tworzymy procedury działania w kryzysie. Skutecznie monitorujemy treści, tworzymy scenariusze, zarządzamy sytuacjami kryzysowymi.
Insighty i badania w Warszawie

Insighty i badania

Budujemy kampanie i treści w oparciu insighty oraz badania. Nazywamy potrzeby, diagnozujemy problemy, szukamy odpowiedzi na pytania. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia w komuniakcji do klientów, pracowników, mediów, partnerów. Śledzimy najnowsze trendy.

Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW PR U NASAgencja Public Relations w Warszawie

OBTK
to twoja agencja PR w Warszawie