Agencja Public Relations

Public Relations to działania mające na celu wspieranie i zarządzanie reputacją firm i marek. Poprzez działania z zakresu CSR, employer brandingu, można bardzo sprawnie pozyskać i zbudować trwałe relacje z klientami i kontrahentami.

Nasza agencja PR pomoże Ci zarówno w działaniach online, a także w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja PR w Warszawie

Kim Jesteśmy?

Wspieramy w budowaniu relacji z otoczeniem i zarządzaniu reputacją. Opowiadamy historie, które angażują odbiorców, inspirują, wywierają wpływ. Łączymy public relations z działaniami marketingowymi. Skutecznie docieramy do różnych grup odbiorców.

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, stale sięgając po nowe. Wymieniamy wiedzę, śledzimy najnowsze trendy. Z kilkudziesięcioma partnerami z 5 kontynentów tworzymy ECCO International Communications Network.

Doświadczenie

Doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym doradcą i sprawnym wykonawcą. Dzięki temu budujemy wartościowe strategie i skutecznie docieramy do różnych grup odbiorców.
Inspiracja

Inspiracja

Inspirujemy, szukamy nowych rozwiązań. To sprawia, że nasi klienci mogą poszczycić się nieszablonowymi, kreatywnymi projektami.
Elastyczność

Elastyczność

Jesteśmy zwinni i elastyczni, potrafimy słuchać. To gwarantuje wsparcie w trudnych i nieoczekiwanych sytuacjach.
Kompetencje

Kompetencje

Zespół OBTK ma różnorodne kompetencje. Nasz klient zyskuje dostęp do wiedzy i umiejętności przydatnych przy wielu działaniach i projektach.
Jakość

Jakość

Stawiamy na jakość – współpracy, parterów, treści. Dzięki temu tworzymy wartościowe projekty i rozwiązania.
Nie boimy się wyzwań!

Nie boimy się wyzwań!

Nie boimy się wyzwań i trudnych projektów. Z nami klienci czują się bezpiecznie.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Zarządzanie reputacją w Warszawie

Komunikacja wewnętrzna

Efektywna komunikacja wewnętrzna to klucz do rozwoju każdej firmy. Od komunikacji między pracownikami a zarządem oraz komunikacji w poszczególnych zespołach zależy sukces przedsiębiorstwa, dlatego utwierdzamy Cię w przekonaniu, że warto w nią inwestować. Kompleksowo zadbamy o skuteczną komunikację wewnętrzną Twojej firmy.
Dowiedz się więcej
Employee advocacy w Warszawie

Komunikacja korporacyjna

Komunikacja korporacyjna to wyższa forma public relations. Celem PR (public relations) jest budowanie wizerunku i rozpoznawalności marki, zaś dzięki samej komunikacji korporacyjnej menedżerowie, przełożeni i dyrektorzy wymieniają swoje opinie i poglądy. Jako eksperci od komunikacji korporacyjnej wesprzemy Cię naszą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w tym temacie.
Dowiedz się więcej
Virtual events w Warszawie

Zarządzanie sytuacją kryzysową

Ochrona reputacji przedsiębiorstwa bywa czasochłonna, stresująca, a wręcz frustrująca... Chyba, że oddasz to w ręce profesjonalistów, którzy krok po kroku i bez szwanku na powodzeniu Twojego biznesu przeprowadzą Twoją markę przez wizerunkowy kryzys. Rozwijaj swoją firmę, a my w tym czasie zajmiemy się jej reputacją!
Dowiedz się więcej
Zarządzanie profilami korporacyjnymi w Warszawie

Wartości korporacyjne

Wartości korporacyjne są to przyjęte i odgórnie ustalone zasady działania, które regulują wewnętrzne zachowania i postawy w firmie, a także jej relacje z dostawcami, klientami i udziałowcami. Zastanawiasz się, jakie wartości pomogą Ci osiągnąć sukces? Spokojnie! Wspólnie z Toba przejdziemy przez proces określania wartości korporacyjnych, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego biznesu.
Dowiedz się więcej
Zarządzanie kryzysowe w Warszawie

Relacje z mediami

Relacje z mediami (z ang. media relations) to nic innego jak kontakt z mediami, które nazywane są też czwartą władzą. W przyjaznym informowaniu mediów o faktach i wydarzeniach z życia firmy ważna jest konsekwencja, w czym chętnie Cię wesprzemy i pokierujemy całym procesem.
Dowiedz się więcej
Insighty i badania w Warszawie

Brand PR

Obecnie coraz więcej marek zawdzięcza swój sukces działaniom PR-owym. Brand PR to nie tylko świetny sposób na pokazanie zalet produktów, ale także na zdobywanie zaufania klientów i kreowanie ich postaw. Nasze działania skupiają się wokół precyzyjnego i przemyślanego wykorzystywania narzędzi PR do tworzenia marek i ich rozpoznawalności.
Dowiedz się więcej

Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW PR U NASAgencja Public Relations w Warszawie

OBTK
to twoja agencja PR w Warszawie