Efektywne relacje z mediami

Media relations to sprawne i konsekwentne informowanie mediów o faktach i wydarzeniach związanych z firmą. Podtrzymywanie przyjaznych i partnerskich kontaktów z dziennikarzami jest niezbędnym warunkiem kreowanie pożądanego wizerunku firmy lub produktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Relacje z mediami (Media Relations)
Nasz dział PR oferuje pełen zakres usług związanych z media relations zarówno w odniesieniu do prowadzonych programów PR i pojedynczych projektów. Korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów zapewniamy obsługę medialną gwarantującą osiągnięcie maksymalnej efektywności i podejmowanych działań.

Realizowane przez nas cele mają różny charakter

Relacje z mediami to przede wszystkim umiejętność komunikowania się z dziennikarzami i przygotowywanie materiałów, które staną się pomocą w ich pracy. Konsultanci OBTK na bieżąco śledzą zmiany na rynku mediów, trendy w pracy dziennikarskiej. Według przeprowadzonych przez nas badań z roku na rok rośnie liczba komunikatów prasowych trafiających do dziennikarzy.

Sytuację potwierdzają też wyniki z innych krajów Europy uzyskane jako wynik badań prowadzonych w ramach sieci ECCO Network. Dlatego kluczowym kryterium staje się jakość komunikatów prasowych. Duże znaczenie ma też zrozumienie przez konsultantów realiów pracy redakcyjnej i potrzeb dziennikarzy związanych np. z dostarczaniem materiałów backgroundowych, aranżowaniem spotkań z przedstawicielami naszych klientów.

W ramach media relations oferujemy:

Planowanie strategiczne, definicja przekazów

Doradztwo medialne

Opracowywanie materiałów prasowych

Prowadzenie biura prasowego i medialne reprezentowanie firmy

Budowanie i podtrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów

Organizację spotkań, wydarzeń medialnych, Study Tours

Analizy medialne

Nasi Klienci

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Zamów Działania PR u nasUsługi Media Relations

OBTK
to twoja agencja Public Relations w Warszawie