SKUTECZNE POZYCJONOWANIE STRON

Blisko 97% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Dlatego dla większości firm widoczność w Google i pozyskiwanie ruchu z wyników wyszukiwania jest jednym z kluczowych celów marketingowych. Zespół SEO i content marketing naszej agencji pomoże Ci w uzyskaniu silnej pozycji Twojego serwisu w Google.

Mamy doświadczenie zarówno w promocji SEO firm, jak również w budowaniu eksperckości marek, działaniach chroniących reputację firm (SERM). Nasze działania realizujemy w Polsce, ale możemy też poprawiać Twoje pozycje na innych rynkach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO w Warszawie

KIM JESTEŚMY?

OBTK to czołowa agencja w Polsce działająca na rynku SEO już od wielu lat. Specjalizujemy się w zdobywaniu ruchu organicznego z wyszukiwarki Google łącząc swoje działania z usługami Public Relations, Content Marketing i Social Media. Wspierani analityką internetową i autorskimi narzędziami uzyskujemy świetne wyniki dla naszych klientów, co przekłada się na sprzedaż i wzrost rozpoznawalności ich marek w wyszukiwarce.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Nowoczesność

Nowoczesność

Nasza agencja jest zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami w branzy i aktualizacjami algorytmu Google. Tworzymy też własne, autorskie narzędzia ułatwiające nam analizę wyników, uzyskiwanie najlepszych rezultatów.
Fachowość

Fachowość

Nasz zespół korzysta w swoich działaniach z nowoczesnych narzędzi, które skutecznie pomagają w dowiezieniu odpowiednich KPI dla klientów. Organizujemy też wewnętrze szkolenia SEO dla zespołów klientów, chętnie dzielimy się wiedzą.
Synergia Działań

Synergia Działań

Dzięki łączneniu przez nas trzech kompetencji PR, SEO, Social Media jesteśmy w stanie przekazać Państwu pełen pakiet działań internetowych. Tak, żeby wzajemnie się wzmacniały zwiększając skuteczność każdego działania nawet o 30 proc.

NASZE USŁUGI

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Warszawie

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Warszawie

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Warszawie

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Warszawie

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Warszawie

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Warszawie

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
NASI KLIENCI

BADANIA / RAPORTY / CASE

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

NASZE NAGRODY

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NAS
Pozycjonowanie stron w Warszawie
OBTK
TO TWOJA AGENCJA SEO W WARSZAWIE