Pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Masz firmę w Bydgoszczy i chcesz wypromować swoją działalność, dotrzeć do „świeżego” grona odbiorców (zarówno wśród okolicznych mieszkańców, jak i przebywających tu turystów) i tym samym pozyskać nowych klientów? Kluczem do Twojego sukcesu może okazać się pozycjonowanie lokalne. Przeczytaj, na czym ono polega i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Bydgoszcz

Pozycjonowanie na Bydgoszcz – jak promować lokalną działalność?

Nazywana „Wenecją Północy” Bydgoszcz jest jednym z największych miast w Polsce i ważnym ośrodkiem przemysłowo-handlowym. Przyciąga ciekawą architekturą, licznymi rzeźbami oraz bogatą kulturą muzyczną. Razem z powiatem skupia około 1/3 potencjału gospodarczego regionu kujawsko-pomorskiego. Funkcjonuje tu kilkadziesiąt tysięcy firm, a 90% zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw to ten prywatny. Większość podmiotów to mikroprzedsiębiorstwa.

Co to oznacza dla średnich i małych firm? Sporą konkurencję, przez którą trzeba się przebić i – co za tym idzie – konieczność walki o klienta. Niewątpliwie jedną z kluczowych kwestii w tym „wyścigu” jest odpowiednia widoczność w sieci. Profesjonalnie przygotowane SEO może być tym czynnikiem, który pozwoli Ci wyróżnić się wśród firm tak dużego miasta, jakim jest Bydgoszcz. Pozycjonowanie lokalne ma w tym kontekście naprawdę duży potencjał.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Wiele firm skupia się w pierwszej kolejności na „szerokim”, ogólnopolskim pozycjonowaniu. To jednak ma sens, gdy podmiot działa wyłącznie w internecie. W innym przypadku warto najpierw postawić na opłacalne i efektywne pozycjonowanie lokalne. Jaki będzie cel odpowiedniego pozycjonowania stron w Bydgoszczy? Mówiąc najogólniej: promowanie firmy w lokalnym środowisku. Każdego dnia tysiące użytkowników wpisuje do wyszukiwarki frazy związane z konkretnym miastem lub dzielnicą (np. „fryzjer Bydgoszcz”, „mechanik Bartodzieje”). Część bydgoskich odbiorców jest nastawiona na to, by zobaczyć konkretne produkty „na żywo” lub po prostu chce wspierać lokalne biznesy. Niewątpliwie warto więc skorzystać z działań marketingowych skupionych na SEO Bydgoszcz, które znacząco zwiększą widoczność firmy w sieci.

Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy

Dla kogo usługa pozycjonowanie strony – Bydgoszcz będzie więc najbardziej odpowiednia? Dla małych i średnich firm, których głównymi odbiorcami są mieszkańcy z okolicy (usługi świadczone na miejscu czy z dojazdem do klienta) oraz chcą wyprzedzić lokalną konkurencję. W praktyce dotyczy to naprawdę większości branż.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Bydgoszczy

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Bydgoszczy

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Bydgoszczy

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Bydgoszczy

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Bydgoszczy

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Bydgoszczy

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
Pozycjonowanie Bydgoszcz – na czym to polega? W obrębie witryny wprowadza się specjalne modyfikacje, które mają znacząco zwiększyć jej widoczność w kontekście zapytań dotyczących danej miejscowości i jej okolicy. Dobre SEO Bydgoszcz to przede wszystkim odpowiedni dobór fraz kluczowych, uwzględnienie ruchów z urządzeń mobilnych, unikatowość treści na stronie www i odpowiednia ich struktura. Istotne jest też pozycjonowanie w mapach Google Bydgoszcz.

Google od jakiegoś czasu kładzie spory nacisk na regionalizację wyników wyszukiwania. Algorytm o nazwie Pigeon analizuje frazy kluczowe z uwzględnieniem dopasowania do lokalnych zapytań – wyświetla firmy związane z aktualną lokalizacją użytkownika. Warto to wykorzystać! Kiedy postawisz na regionalne pozycjonowanie, umacniasz swoją pozycję dokładnie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci – wychodzisz im naprzeciw.

Jakie korzyści może przynieść Twojej firmie?

  • pozyskasz nowych klientów (z ostatniego etapu „lejka” zakupowego), nastawionych na konkretny produkt lub usługę w Bydgoszczy i okolicy;
  • zwiększy się ruch na Twojej stronie www;
  • Twoja firma znajdzie się w czołówce wyświetleń z regionu;
  • Twoja witryna będzie zbudowana z uwzględnieniem najważniejszych aktualnych wytycznych Google;
  • wzmocnisz swoją markę i jej pozycję na rynku (efekty zwykle są szybko widoczne i mierzalne).
Chcesz podbić bydgoski rynek? Nasze rozwiązania – oparte na specjalistycznych narzędziach i doświadczeniu – pozwolą Ci dotrzeć do odbiorców żyjących gdzieś wokół Ciebie i wyprzedzić branżowych rywali. Zapraszamy do kontaktu!
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron w Bydgoszczy

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce