Pozycjonowanie stron Chorzów

Chorzów znalazł się w czołówce śląskich miast o największym potencjale rozwojowym. Na komfort życia w Chorzowie wpływa m.in. duża liczba działających na terenie miasta firm, dzięki którym mieszkańcy mają dostęp do szerokiego spektrum usług. Prężny rozwój lokalnych biznesów może wesprzeć pozycjonowanie stron internetowych na Chorzów. Dowiedz się, na czym polega i dlaczego warto wykorzystać je w marketingu swojej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Chorzów

Pozycjonowanie stron na Chorzów — jak przebiega?

Chorzów słynie z wyjątkowego w skali kraju terenu rekreacyjnego: Parku Śląskiego. To niezwykła oaza zieleni znajdująca się w samym sercu kilkumilionowej aglomeracji górnośląskiej. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze stolicą województwa śląskiego: Katowicami, a także z innymi miastami regionu. Chorzów ma duży potencjał inwestycyjny, przyciąga atrakcyjnymi miejscami pracy i bliskością najważniejszych centrów biznesowych, edukacyjnych, gospodarczych i kulturalnych regionu.

Jest miastem, w którym dobrze się żyje, pracuje i spędza czas wolny. W miejscach z takim potencjałem — niemal jak grzyby po deszczu — rosną lokalne biznesy usługowe i sklepy. Nie inaczej jest w Chorzowie. Konkurencja na rynku jest spora — wiele firm zadaje więc sobie pytanie, jak trafić z ofertą do klienta? Odpowiedź jest oczywista: zainwestować w działania marketingowe, jakie mogą wygenerować większą sprzedaż. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingu online dla firm działających na chorzowskim rynku jest lokalne pozycjonowanie na Chorzów.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Co to takiego? Termin “pozycjonowanie” wielu z nas dobrze kojarzy. Rozumiemy, że jest ono zabiegiem niezbędnym, by zaistnieć na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania, np. w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie lokalne to po prostu nic innego jak zwiększenie swojej widoczności w wyszukiwaniach lokalnych, tj. na frazy takie jak np. “dentysta Chorzów”. Dzięki temu możliwe jest skuteczne docieranie do klientów w obrębie Chorzowa i okolicznych miast.

Pozycjonowanie stron w Chorzowie

Nie jest żadną tajemnicą, że dziś lokalnych firm usługowych oraz sklepów szukamy w Internecie. Stąd pozycjonowanie stron internetowych na Chorzów staje się rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej firm. Ale wciąż konkurencja na rynku lokalnym jest o wiele niższa niż na ogólnopolskim, więc zdecydowanie łatwiej jest uzyskać i utrzymać satysfakcjonujące wyniki: czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Kto najbardziej skorzysta, inwestując w pozycjonowanie (inaczej SEO) na Chorzów: biznesy lokalne działające zarówno w domu klienta (np. usługi remontowe), jak i na terenie miasta (np. usługi cateringowe), stacjonarne firmy usługowe (np. salony kosmetyczne, gabinety rehabilitacyjne), sklepy stacjonarne oraz sklepy internetowe prowadzące również sprzedaż stacjonarną, lokale gastronomiczne, hotele, obiekty rekreacyjne.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Chorzowie

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Chorzowie

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Chorzowie

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Chorzowie

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Chorzowie

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Chorzowie

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
Jakie korzyści mogą odnieść przedsiębiorcy z pozycjonowania stron www na Chorzów? Po pierwsze narzędzie to w rękach doświadczonych specjalistów SEO gwarantuje zwiększenie przychodów firmy i pozyskanie nowych klientów. Co ważne, pierwsze efekty można zobaczyć bardzo szybko, z uwagi na wspomnianą już wcześniej niewielką konkurencję na rynku lokalnym. Dodatkową korzyścią — która ma znaczenie szczególnie w przypadku niewielkich biznesów — są stosunkowo niskie koszty usługi. Znacznie niższe niż w przypadku pozycjonowania na rynku ogólnopolskim. Na pozycjonowanie na Chorzów mogą pozwolić sobie nawet mikroprzedsiębiorcy.

Wielu właścicieli firm zastanawia się, na czym polega pozycjonowanie stron na Chorzów i rozważa podjęcie się go na własną rękę. Odradzamy jednak to rozwiązanie z uwagi na to, że na pozycjonowanie składa się szereg zabiegów, do których niezbędna jest specjalistyczna wiedza i znajomość zaawansowanych narzędzi technologicznych. Efekty przyniesie wyłącznie połączenie działań takich jak: pozycjonowanie on-site (audyt i optymalizacja witryny firmowej, by odpowiadała precyzyjnie na wartościowe dla firmy zapytania użytkowników), analiza działań SEO konkurencji, pozycjonowanie off-site (pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych) oraz działania z obszaru SERM, czyli dbania o pozytywne opinie klientów i wizerunek firmy w Internecie.
Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie na Chorzów lepiej powierzyć doświadczonym specjalistom. Jako agencja On Board Think Kong jesteśmy do usług! Prowadzisz biznes adresowany do mieszkańców miasta Chorzów? Pozycjonowanie lokalne może pomóc Ci stać się liderem w branży — wykorzystaj jego potencjał!
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron Chorzów

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce