Pozycjonowanie stron Gliwice

Gliwice to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast Górnego Śląska. Miasto ma ciekawą historię i architekturę, jest miejscem wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i sportowym. Jest także, drugim po Katowicach, najważniejszym ośrodkiem usług biznesowych w regionie. Do dynamicznego rozwoju firm lokalnych przyczynia się usługa pozycjonowania stron internetowych na Gliwice. Sprawdź, na czym polega i dołącz do gliwickich liderów biznesu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Gliwice

Pozycjonowanie na Gliwice — jak w praktyce przebiega?

Gliwice są miastem, które skutecznie przyciąga inwestorów. Nic dziwnego, miasto już od kilku lat skutecznie rozwija swój potencjał inwestycyjny: infrastrukturę logistyczną, centra biznesowe i jest dobrze skomunikowane z najważniejszymi miastami aglomeracji. W Gliwicach też przyjemnie się żyje: mieszkańcy doceniają miasto za dobrą komunikację, zadbaną starówkę, pełną uroczych uliczek, edukację na wysokim poziomie, dynamicznie rozwijający się rynek i wiele dostępnych terenów rekreacyjnych i parków.

Wszystko to sprawia, że Gliwice są doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu lokalnego, a firmy, które adresują swoją ofertę do Gliwiczan, z powodzeniem mogą tu rozwijać swoją działalność i skutecznie pozyskiwać klientów. Narzędziem, które może ich w tym wesprzeć, jest usługa lokalnego pozycjonowania stron www na Gliwice. Dzięki niemu nawet niewielcy przedsiębiorcy mogą zaistnieć na wysokich pozycjach w lokalnych wynikach wyszukiwania. A obecnie, jak nietrudno się domyślić, większa widoczność firmy w Internecie przekłada się wprost na większe przychody firmy.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Czym dokładnie jest lokalne pozycjonowanie (inaczej SEO) na Gliwice? Jest jednym z najefektywniejszych narzędzi marketingu online dla biznesów, których grupą docelową są mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości. To żaden sekret, że konsumenci używają obecnie wyszukiwarki, aby znaleźć w swojej lokalizacji firmę oferującą potrzebne im produkty lub usługi. Wystarczy rzut oka na statystyki: dziś robi tak aż 97% użytkowników sieci, a 70% tych wyszukań kończy się wizytą w siedzibie firmy (Safari Digital, lipiec 2022). W praktyce pozycjonowanie stron na Gliwice to zespół działań w witrynie przedsiębiorcy i w jej otoczeniu, których celem jest dotarcie do jak największej liczby użytkowników Internetu w wybranej lokalizacji. Pozycjonowanie na Gliwice można prowadzić zarówno dla stron, jak i dla sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron w Gliwicach

Usługa będzie opłacalna dla każdej firmy usługowej lub sklepu, których zasięg działania to miasto Gliwice i okolice. Skorzystają na nim firmy świadczące usługi u klienta (np. remontowe), firmy realizujące usługę na terenie miasta (np. szkoły językowe, firmy szkoleniowe), firmy usługowe, które świadczą usługi we własnej siedzibie (kancelarie adwokackie, gabinety dentystyczne, salony spa), restauracje, bary, kawiarnie, hotele i inne obiekty noclegowe oraz rekreacyjne, sklepy, które realizują sprzedaż stacjonarną, w tym sklepy internetowe.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Chorzowie

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Chorzowie

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Chorzowie

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Chorzowie

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Chorzowie

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Chorzowie

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
Wymienione firmy odniosą z pozycjonowania stron internetowych na Gliwice realne korzyści w postaci zwiększonego ruchu na stronie, liczby zapytań, wizyt, zakupów. Pomnażanie przychodów firmy jest oczywiście celem każdego przedsiębiorcy, a w przypadku SEO na Gliwice, efekty te są widoczne dodatkowo bardzo szybko. W odróżnieniu od pozycjonowania na rynku ogólnopolskim, na rynku lokalnym konkurencja jest znacznie niższa. O najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania nie trzeba rywalizować z kilkuset lub kilkudziesięcioma firmami, a jedynie z kilkoma lub kilkunastoma. Z tym wiąże się też ostatnia, ale nie mniej ważna, korzyść dla przedsiębiorcy — zdecydowanie niższe koszty usługi. Dlatego skutecznie mogą reklamować się w ten sposób nawet niewielkie biznesy.

Na czym dokładnie polega pozycjonowanie stron na Gliwice? Obejmuje ono działania on-site (czyli audyt oraz optymalizację firmowej witryny, by odpowiadała dokładnie na istotne z perspektywy firmy zapytania użytkowników sieci), analizę działań konkurencji oraz działania off-site (pozyskiwanie wartościowych linków zewnętrznych prowadzących do strony firmowej oraz tzw. zwane SERM, czyli zarządzanie reputacją i opiniami klientów na temat firmy, by wspierały jej pozytywny wizerunek).
Prowadzisz lokalny biznes i Twoją grupą docelową są mieszkańcy miasta Gliwice? Pozycjonowanie stron www na Gliwice to szybki i stosunkowo niedrogi sposób na pozyskanie nowych klientów. Powierz je doświadczonym specjalistom SEO z agencji On Board Think Kong i ciesz się rosnącymi zyskami!
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron Gliwice

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce