Pozycjonowanie stron Kraków

Prowadzisz biznes w Krakowie? Interesuje Cię jego rozwój? Chcesz dotrzeć do nowych klientów? Zdecyduj się na pozycjonowanie stron Kraków. Pozycjonowanie lokalne wyróżni Twój biznes dla osób korzystających z przeglądarki Google. Dowiedz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Kraków

Pozycjonowanie na Kraków - na czym to polega?

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu i optymalizacji SEO Twoja firma będzie bardziej widoczna w sieci. Tworzona przez Ciebie marka będzie przyciągała więcej osób, dzięki czemu zyska popularność i stanie się rozpoznawalna. Klienci szukając produktu lub usługi, bardzo często zaczynają wyszukiwanie od nazwy miasta. Chcą w ten sposób znaleźć coś najbliżej siebie, by zaoszczędzić czas na podróż. Dodatkowo wiele osób woli zobaczyć produkt na żywo, więc rezygnuje z zakupu przez internet. Pozycjonowanie na Kraków pozwala dotrzeć właśnie do takich klientów.

Jest to też świetny sposób na wypromowanie swojego biznesu. Dzięki zwiększonemu ruchowi na stronie budujemy świadomość marki i lojalność wśród klientów. Pozycjonowanie polega na dostosowaniu witryny internetowej, by trafiła do docelowej grupy klientów. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu działań do fraz wyszukiwanych przez użytkowników w sieci.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem wiążącym się z dogłębną analizą rynku i konkurencji. Analizując te informacje, jesteśmy w stanie ustalić jakie pozycjonowanie będzie najlepsze dla Twojej firmy. Google podczas wyszukiwania bierze pod uwagę lokalizację użytkownika, dlatego też klienci nie muszą wpisywać nazwy miasta - wystarczy, że po prostu znajdują się w danej lokalizacji.

Pozycjonowanie stron na Kraków

Pozycjonowanie stron na Kraków sprawia, że firma jest widoczna dla osób będących na terenie miasta, wyszukujących usług lub produktów z wybraną nazwą miasta, a także dla tych, którzy już wcześniej wyszukiwali firmę w tym rejonie. Jest to też szansa na dotarcie do turystów przebywających aktualnie na terenie miasta, w którym znajduje się siedziba firmy.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Krakowie

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Krakowie

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Krakowie

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Krakowie

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Krakowie

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Krakowie

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
Pozycjonowanie lokalne jest opłacalną inwestycją. Koszty, które ponosimy, przekładają się na wymierne korzyści w postaci większej popularności wśród klientów, a co za tym idzie większych zysków dla firmy. Kraków to miasto o dużej liczbie mieszkańców, ale również dużej liczbie turystów odwiedzających je co miesiąc. Liczba osób, potencjalnych klientów, chcących skorzystać z Twojej oferty jest ogromna. Prawidłowe pozycjonowanie strony wśród lokalnych wyników wyszukiwania sprawia, że późniejsze pozycjonowanie na całą Polskę (w celu rozwoju biznesu) jest znacznie łatwiejsze.

Pozycjonowanie lokalne jest bardzo dobrą inwestycją dla małych firm z ograniczonym budżetem na marketing. Jest o wiele tańszą alternatywą niż pozycjonowanie ogólnokrajowe. Warto na początku zainwestować w lokalne zdobycie popularności, a później, wraz ze zwiększeniem się zysków, zastanowić się nad zdobyciem pierwszych pozycji wyszukiwania w całym kraju. Jeżeli chcesz zainwestować w marketing internetowy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zwiększyć lokalną widoczność Twojej strony firmowej. Zoptymalizujemy Twoją witrynę pod odpowiednie słowa kluczowe, dzięki czemu Twoja firma będzie pojawiać się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wykorzystywane przez nas nowoczesne, specjalistyczne narzędzia i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasza strategia jest naprawdę skuteczna. Nasi specjaliści nieustannie śledzą trendy Google i zmiany algorytmów, dzięki czemu znajdujące się pod naszą opieką serwisy są w ciągłym wzroście wyszukiwań.

Ufając nam, przekonasz się, że Twoja firma będzie nieustannie na pierwszych miejscach wyszukiwania oraz będzie widoczna na mapach Google, a pozycjonowanie na Kraków przyniesie z czasem ustalone wcześniej rezultaty. Przez cały czas naszych działań jesteśmy do Twojej dyspozycji, a Twoja firma otrzyma osobistego asystenta do kontaktu. Nie czekaj. Zaufaj Nam już dziś.
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron w Krakowie

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce