Pozycjonowanie stron Rzeszów

Rzeszów jest dynamicznie się rozwijającym ośrodkiem gospodarczym, na terenie którego działa wiele firm o zasięgu lokalnym oraz regionalnym. Jednak samo posiadanie strony internetowej nie jest wystarczające do skutecznego pozyskiwania klientów. Budowanie widoczności w sieci i docieranie do grupy docelowej jest możliwe dzięki usłudze pozycjonowania lokalnego. Dowiedz się, czym jest pozycjonowanie strony na Rzeszów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Rzeszów

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie na Rzeszów?

Rola Rzeszowa na południowo-wschodniej mapie Polski jest nie do przecenienia. Stolica województwa podkarpackiego jest także centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Jest istotnym ośrodkiem przemysłowym, ekonomicznym, akademickim, kulturalnym i rekreacyjnym. Wizytówką regionu jest Dolina Lotnicza — prężne centrum innowacji i inwestycji. Rzeszów jest też ważnym ośrodkiem prestiżowych targów i imprez wystawienniczych, a także wydarzeń kulturalnych. A przy okazji też — terenem atrakcyjnym turystycznie, położonym nieopodal pięknych i wciąż dzikich Bieszczad, z zadbaną i urokliwą starówką z unikatową Podziemną Trasą Turystyczną.

Rzeszów to doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu, z uwagi na dobre zaplecze infrastrukturalne oraz wykwalifikowaną kadrę. Jeśli działasz w Rzeszowie i zależy Ci na rozwoju firmy, skorzystaj z możliwości, jakie daje pozycjonowanie lokalne na Rzeszów. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie silnej pozycji lidera w branży na rynku lokalnym i regionalnym.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Czym dokładnie jest pozycjonowanie strony www na Rzeszów? Jest ono procesem optymalizacji strony internetowej lub sklepu po to, by pozyskiwały one jak najwięcej użytkowników z obszaru Rzeszowa i okolic. Usługa opiera się na geolokalizacji, dzięki której użytkownik po wpisaniu w okno wyszukiwarki zapytania otrzymuje wyniki powiązane z miejscem, w którym się znajduje (nawet bez wpisywania nazwy miasta). Niezależnie więc, czy będąc na terenie Rzeszowa, wpisze np. “fryzjer Rzeszów” czy po prostu “fryzjer”, otrzyma dopasowane pod kątem lokalizacji wyniki.

Pozycjonowanie stron na Rzeszów

Gra jest więc warta świeczki, bowiem na rynku lokalnym konkurencja jest o wiele mniejsza niż na rynku ogólnopolskim. Kto najbardziej skorzysta z możliwości pozycjonowania stron internetowych na Rzeszów? Firmy usługowe, realizujące usługi w siedzibie firmy, na terenie Rzeszowa lub w domu/firmie klienta, np. salony piękności, gabinety lekarskie, firmy cateringowe, serwisy samochodowe, kancelarie adwokackie. Sklepy internetowe, których grupą docelową są mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości — wówczas wdraża się dopasowane do specyfiki biznesu rozwiązania SEO sklepu internetowego na Rzeszów. Firmy działające w branży turystyki — dla turystów nieznających miasta możliwość wyszukiwania lokali gastronomicznych, hoteli, obiektów rekreacyjnych na podstawie lokalizacji jest niezwykle cenna.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Rzeszowie

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Rzeszowie

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Rzeszowie

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Rzeszowie

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Rzeszowie

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Rzeszowie

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
Co wchodzi w zakres usługi, jaką jest pozycjonowanie www na Rzeszów? Jest to kilka kluczowych, prowadzonych systematycznie i wzmacniających się wzajemnie działań. Proces pozycjonowania SEO na Rzeszów poprzedzony jest dokładnym audytem strony firmowej oraz analizą działań SEO konkurencji. Następnie wdraża się i na bieżąco monitoruje rozwiązania optymalizacyjne, tzw. on-site (czyli na stronie firmowej) oraz off-site (czyli pozyskuje się wartościowe linki zewnętrzne prowadzące do strony i wzmacniające jej wiarygodność i przydatność dla użytkowników). Oprócz tego systematycznie zarządza się także opiniami klientów i wizerunkiem marki w sieci.

Jakie płyną z tego korzyści? Najbardziej oczywistą jest zwiększanie widoczności firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie, zwiększanie świadomości marki i przyciąganie coraz większej liczby klientów. W porównaniu z pozycjonowaniem na rynku ogólnopolskim atutami dla przedsiębiorców są także: szybko odczuwalne efekty, ze względu na stosunkowo niską konkurencję na rynku lokalnym; niskie koszty usługi, co sprawia, że na pozycjonowanie stron w Google na Rzeszów mogą pozwolić sobie także niewielkie firmy.
Prowadzisz biznes na terenie Rzeszowa? Wykorzystaj potencjał, jaki tkwi w pozycjonowaniu lokalnym! Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów z On Board Think Kong i stań się liderem w swojej branży na rzeszowskim rynku!
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron Rzeszów

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce