Agencja Social Media

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych; na Facebooku, Instagramie, Linkedin, Twitter, YouTube czy TikTok to obecnie podstawa dialogu z klientem. Pomagamy tworzyć plany takiej komunikacji, wyznaczać realne, osiągalne cele i realizować działania, które wspierają biznes naszych klientów.

Osiągane wyniki to konkretne liczby: nowi klienci, zadowoleni konsumenci, wzrost świadomości i preferencyjności marki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja Social Media w Warszawie

Kim Jesteśmy?

Działania social media to kluczowy obszar specjalizacji naszej agencji. Od wielu lat pomagamy naszym klientom komunikować się z klientami w mediach społecznościowych, osiągać tam cele sprzedażowe, wizerunkowe, rekrutacyjne.

Stawiamy na partnerstwo. Widzimy swoją rolę nieco inaczej niż wiele agencji social media. Nie zajmujemy się tylko tworzeniem atrakcyjnych wpisów. Doradzamy w sprawach strategii użycia kanałów social. Pomagamy w ewaluacji prowadzonych wcześniej działań, szkolimy wewnętrzne zespoły wspierając rozwój kompetencji social media wewnątrz firm.

Nasza agencja opiekuje się obecnością firm w kanałach social media zarówno w Polsce jak i w innych krajach. Dla wielu klientów koordynujemy działania social media nawet na kilkunastu rynkach. Pracując z zespołami w różnych językach docieramy do konsumentów na wszystkich kontytentach.

Strategia

Strategia

Nie kierujemy się tylko atrakcyjnością komunikacji, ale przede wszystkim jej skutecznością. Każdy post musi wpisywać się w strategię zapewniającą osiąganie celów biznesowych naszych klientów. Tworzymy i wdrażamy strategie social media dla naszych klientów.
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Za powierzone nam projekty bierzemy pełną odpowiedzialność. To z naszej strony przychodzą inspiracje, pomysły, nowe kierunki. To my układamy plan treści, proponujemy je, dbamy o jakość i terminowość, rozwijamy wewnętrzną bazę wiedzy, biblioteki materiałów multimedialnych na temat Twoich produktów i usług.
Kreatywność

Kreatywność

Przyda się w każdym projekcie. To kreacja finalnie wpływa na skuteczność przekazu w social media, zwiększa jego społecznościową lepkość. Kilkuosobowy dział kreacji zapewnia, że Twoja komunikacja będzie zawsze świeża i angażująca.
Pomiar

Pomiar

Mierzymy rezultaty naszych działań. Definiujemy KPI zgodne z celami i cyklicznie weryfikujemy czy droga, którą podążamy jest optymalna. Często zlecamy dodatkowe badania wizerunkowe, korzystamy z narzędzi pomiarowych Facebooka i Google.
Optymalizacja

Optymalizacja

Komunikacja to proces ciągły. Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam projekty i prowadząc je, wciąż szukamy lepszych, jeszcze skuteczniejszych rozwiązań. Nasze raporty to nie tylko liczby, ale też rekomendacje.
Integracja Działań

Integracja Działań

Social media to tylko jeden z kanałów komunikacji. Łączymy go z innymi. Uważamy, że integracja z innymi działaniami poprawia skuteczność każdego z nich, daje w wyniku więcej niż sumę ich rezultatów.

Nasze Usługi

Jako agencja social media dbamy o to, żebyś wycisnął z mediów społecznościowych jak najwięcej się da. Docierając do milionów klientów, angażując ich, budując rozpoznawalność, sprzedając. Zobacz, co możemy zaoferować Twojej firmie, porozmawiajmy o współpracy.
Prowadzenie profilu na Facebooku

Prowadzenie profilu na Facebooku

Chcesz zamienić polubienia użytkowników na konkretne zyski? Zgłoś się do nas. Słyniemy z profesjonalnego i efektywnego prowadzenia profili naszych klientów na Facebooku. Stworzymy od zera lub ulepszymy Twój fanpage tak, byś mógł na nim zarabiać. Regularnie raportujemy Ci nasze działania, dzięki czemu jesteś na bieżąco informowany o postępach i sukcesach Twojej marki na Facebooku.
Dowiedz się więcej
Prowadzenie profilu na Instagramie

Prowadzenie profilu na Instagramie

Instagram to prężnie działająca platforma, która z powodzeniem może służyć celom biznesowym. By tak się stało, Twój profil powinien być prowadzony w sposób przemyślany i estetyczny. Ważna jest także regularność w wykonywaniu i publikowaniu fotorelacji. Nie każdy przedsiębiorca ma na to czas, dlatego polecamy się jako profesjonaliści w tym zakresie. Zadbamy zarówno o piękne grafiki zgodne z obecnymi trendami i spójne z Twoją strategią, jak i trafne hasztagi, by Twoi odbiorcy mogli Cię znaleźć...i wrócić po więcej!
Dowiedz się więcej
Prowadzenie profilu na LinkedInie

Prowadzenie profilu na LinkedInie

LinkedIn to dziś miejsce wymiany doświadczeń biznesowych dla wielu marek. To doskonała platforma nie tylko do publikacji ofert pracy dla pracowników ze średniego i wyższego szczebla, ale także do promocji produktów i usług Twojej firmy. Powierzając nam prowadzenie Twojego profilu na LinkedInie, zyskujesz pewność, że dotrzesz do nowych klientów, zaobserwujesz wzrost ruchu na stronie, a także zwiększysz sprzedaż.
Dowiedz się więcej
Prowadzenie profilu na Twitterze

Prowadzenie profilu na Twitterze

Zastanawiasz się, czy warto prowadzić konto na Twitterze? Otóż według nas warto! Jest to świetny sposób na dotarcie do nowych klientów. Jeśli dobrze wykorzystasz potencjał tej platformy, masz szansę nawiązać trwałą relację z odbiorcami, a także zbudować rozpoznawalność Twojej marki. Napisz do nas, a razem z Tobą, przeanalizujemy, jak promować na Twitterze Twoją markę! Zadbamy o wartościowy content na tej platformie, pomożemy Ci budować bazę klientów oraz zarządzać opiniami na temat Twojej firmy.
Dowiedz się więcej
Prowadzenie konta Facebook Ads

Prowadzenie konta Facebook Ads

Facebook to idealna płaszczyzna do działań sprzedażowych, ponieważ jest to największy serwis społecznościowy na świecie. Nie wiesz, jak utworzyć reklamę na Facebooku? Zleć to profesjonalistom. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie, dlatego możesz ze spokojem powierzyć nam prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Dzięki Facebook Ads dotrzemy z Tobą do nowych klientów z Twoimi produktami lub usługami.
Dowiedz się więcej
Prowadzenie kanału na Youtubie

Prowadzenie kanału na Youtubie

Jesteśmy ekspertami w budowaniu i angażowaniu społeczności. Jeśli jesteś zdecydowany na prowadzenie kanału na YouTubie albo rozważasz taka możliwość, to chętnie Ci w tym pomożemy. Wiemy, jak od podstaw stworzyć doskonały materiał video, jak rozbudowywać listę subskrybentów i promować video w internecie. Jeśli chcesz zaistnieć z nowoczesnym wizerunkiem marki na drugiej po Google'u wyszukiwarce internetowej na świecie i wyprzedzić konkurencję, to zapraszamy do kontaktu!
Dowiedz się więcej
TikTok dla biznesu, TikTok Ads

TikTok dla biznesu

Wprowadzamy marki na TikTok. Przygotowujemy koncepcje obecności firm na TikTok, krótkie materiały wideo, strategię uzyskiwania dużego zasięgu treści. Realizujemy też kampanie rekamowe na TikTok – zasięgowe i sprzedażowe. Tworzymy też treści do komunikacji globalnej, docierając do odbiorców w dowolnej części świata.
Dowiedz się więcej
Audyt Reklam Social Media

Audyt Reklam

Sprawdź, czy na pewno uzyskujesz z reklam 100 proc. tego, co można z nich wycisnąć. Przeprowadzane przez nas audyty identyfikują błędy konfiguracji, nieoptymalne parametry kampanii, nieskuteczne kreacje czy niedociągnięcia analityczne. Porozmawiajmy o tym, jak – bez podwyższania budżetu uzyskiwać z reklam więcej rezultatów lub wyniki lepszej jakości.
Dowiedz się więcej

Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Biz Bank - Case Study SMM
Grupa Credit Agricole - Case Study Social Media
Triupmh - Case Social Media

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie