Skuteczny Social Media Marketing

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych; na Facebooku, Instagramie, Linkedin, Twitter, YouTube czy TikTok to obecnie podstawa dialogu z klientem. Pomagamy tworzyć plany takiej komunikacji, wyznaczać realne, osiągalne cele i realizować działania, które wspierają biznes naszych klientów.

Osiągane wyniki to konkretne liczby: nowi klienci, zadowoleni konsumenci, wzrost świadomości i preferencyjności marki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja Social Media w Warszawie

Kim Jesteśmy?

Działania social media to kluczowy obszar specjalizacji naszej agencji. Od wielu lat pomagamy naszym klientom komunikować się z klientami w mediach społecznościowych, osiągać tam cele sprzedażowe, wizerunkowe, rekrutacyjne.

Stawiamy na partnerstwo. Widzimy swoją rolę nieco inaczej niż wiele agencji social media. Nie zajmujemy się tylko tworzeniem atrakcyjnych wpisów. Doradzamy w sprawach strategii użycia kanałów social. Pomagamy w ewaluacji prowadzonych wcześniej działań, szkolimy wewnętrzne zespoły wspierając rozwój kompetencji social media wewnątrz firm.

Nasza agencja opiekuje się obecnością firm w kanałach social media zarówno w Polsce jak i w innych krajach. Dla wielu klientów koordynujemy działania social media nawet na kilkunastu rynkach. Pracując z zespołami w różnych językach docieramy do konsumentów na wszystkich kontytentach.

Strategia

Strategia

Nie kierujemy się tylko atrakcyjnością komunikacji, ale przede wszystkim jej skutecznością. Każdy post musi wpisywać się w strategię zapewniającą osiąganie celów biznesowych naszych klientów. Tworzymy i wdrażamy strategie social media dla naszych klientów.
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Za powierzone nam projekty bierzemy pełną odpowiedzialność. To z naszej strony przychodzą inspiracje, pomysły, nowe kierunki. To my układamy plan treści, proponujemy je, dbamy o jakość i terminowość, rozwijamy wewnętrzną bazę wiedzy, biblioteki materiałów multimedialnych na temat Twoich produktów i usług.
Kreatywność

Kreatywność

Przyda się w każdym projekcie. To kreacja finalnie wpływa na skuteczność przekazu w social media, zwiększa jego społecznościową lepkość. Kilkuosobowy dział kreacji zapewnia, że Twoja komunikacja będzie zawsze świeża i angażująca.
Pomiar

Pomiar

Mierzymy rezultaty naszych działań. Definiujemy KPI zgodne z celami i cyklicznie weryfikujemy czy droga, którą podążamy jest optymalna. Często zlecamy dodatkowe badania wizerunkowe, korzystamy z narzędzi pomiarowych Facebooka i Google.
Optymalizacja

Optymalizacja

Komunikacja to proces ciągły. Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam projekty i prowadząc je, wciąż szukamy lepszych, jeszcze skuteczniejszych rozwiązań. Nasze raporty to nie tylko liczby, ale też rekomendacje.
Integracja Działań

Integracja Działań

Social media to tylko jeden z kanałów komunikacji. Łączymy go z innymi. Uważamy, że integracja z innymi działaniami poprawia skuteczność każdego z nich, daje w wyniku więcej niż sumę ich rezultatów.

Nasze Usługi

Jako agencja social media dbamy o to, żebyś wycisnął z mediów społecznościowych jak najwięcej się da. Docierając do milionów klientów, angażując ich, budując rozpoznawalność, sprzedając. Zobacz, co możemy zaoferować Twojej firmie, porozmawiajmy o współpracy.
Audyt SM w Warszawie

Audyt SM

Pomagamy firmom zidentyfikować słabości prowadzonych przez nie działań. Na wielu poziomach: technicznym, wizualnym, narracyjnym, reklamowym. Oferujemy audyty komunikacji social media.
Strategia i kreacja w Warszawie

Strategia i kreacja

Każda firma, która chce działać w social media, powinna rozpocząć od przygotowania strategii. Pracujemy z naszymi klientami tworząc dla nich strategie użycia kanałów społecznościowych. Do realizacji samodzielnej lub z nami.
Kampanie reklamowe w Warszawie

Kampanie reklamowe

Bez wydatków reklamowych trudno w social media osiągać spektakularne wyniki. Dlatego realizujemy kampanie m.in. na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube i LinkedIn zwiększające zasięg komunikacji, generujące ruch, sprzedaż.
Prowadzenie profili w Warszawie

Prowadzenie profili

Prowadzimy profile/ strony naszych klientów w największych serwisach społecznościowych. W wielu językach, angażując tysiące konsumentów. Bierzemy na siebie planowanie, przygotowywanie treści, moderację, odpowiedzi na komentarze i wiadomości.
Boty w Warszawie

Boty

Projektujemy, tworzymy scenariusze, programujemy i wdrażamy boty do automatycznej komunikacji na platformie Messenger. Oszczędzamy czas pracownikom obsługi klienta, angażujemy w nietypowe aktywacje, budujemy odrębne kanały systematycznej komunikacji z konsumentami.
Influencer marketing w Warszawie

Influencer marketing

Uzupełniamy działania social o współpracę z twórcami: youtuberami, blogerami, instagramerami, tiktokerami. Pomagamy wybrać właściwych, wynegocjować dobre warunki współpracy i proponujemy pomysły na wykorzystanie współpracy marki z influencerem.

Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Biz Bank - Case Study SMM
Grupa Credit Agricole - Case Study Social Media
Triupmh - Case Social Media

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie