Agencja TikTok

Wykorzystaj siłę TikTok w marketingu swojej marki. Realizujemy kampanie zasięgowe, sprzedażowe. Tworzymy profile marek na TikTok, układamy strategie i pomagamy wykorzystać potencjał krótkich form wideo.

Porozmawiajmy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja Social Media w Warszawie

Kim Jesteśmy?

Od lat nasza agencja specjalizuje się w komunikacji w social media. Tworzymy strategie, plany contentowe, przygotowujemy treści, prowadzimy działania reklamowe. Zdobyliśmy wiele nagród za skuteczne kampanie digital.

Od dawna realizujemy też działania na TikTok. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce utworzyliśmy wewnętrzny zespół dedykowany temu medium. Pomagamy zaplanować obecność firmy na TikTok, przygotować strategię wejścia na TikTok, tworzyć treści, korzystać ze wszystkich możliwości.

Strategia

Strategia

TikTok to nowe medium, inne niż serwisy społecznościowe. Rozumiemy je i pomagamy naszym klientom wejść w świat TikTok. Pomagamy właściwie określić cele i zaplanować działania.
Analityka

Analityka

Analizujemy wyniki prowadzonych działań. Raportujemy je regularnie naszym klientom. Rekomendujemy nowe kierunki, wyciągamy wnioski. Nie ograniczamy się do obserwacji, ale doradzamy klientom jak najlepiej użyć TikTok.
Short video

Short video

Mamy własne studio kreatywne, tworzymy wideo i animacje na potrzeby profili na TikTok. Mamy mnóstwo pomysłów, które chętnie wdrożymy w Twojej komunikacji.
TikTokerzy

TikTokerzy

Jako agencja TikTok pracujemy z influencerami. Wspólnie z nimi planujemy co i jak zrobić, żeby przyniosło to na TikToku najlepsze wyniki dla Twojej marki. Rekomendujemy twórców, negocjujemy warunki, nadzorujemy współprace.
Optymalizacja

Optymalizacja

Działamy zwinnie. TikTok to medium eksperymentu, spontaniczności. Obserwujemy co działa, a co nie. Proponujemy zmiany, śledzimy trendy. Tak, żeby przynieść Ci najlepsze możliwe wyniki.
Globalny zasięg

Globalny zasięg

Jako agencja TikTok rozumiemy, że dla wielu firm obecność na TikTok to narzędzie sprzedaży i komunikacji międzynarodowej. Tworzymy treści po polsku, ale także w innych językach. Prowadzimy kampanie globalne. Budujemy zasięg wideo na całym świecie.

Nasze Usługi

Prowadzenie profili na TikTok

Prowadzenie profili na TikTok

Tworzymy profile, ciekawymi treściami i wpisywaniem się w trendy pozyskujemy obserwujących. Inspirujemy, bawimy, edukujemy. Napisz do nas, chętnie porozmawiamy o tym jak nasza agencja może pomóc Ci wejść na TikTok i wykorzystać jego potencjał.
Tworzenie short video

Tworzenie short video

Umiemy tworzyć krótkie wideo przyciągające uwagę, opowiadające historie, pokazujące nowe produkty. Takie, które organicznie zdobywa naprawdę duże zasięgi. Mamy własne studio kreatywne, zespół wyspecjalizowany w planowaniu wideo na TikTok, Reels, Shorts.
Kampanie sprzedażowe na TikTok (TikTok Ads)

Kampanie sprzedażowe na TikTok

Konfigurujemy i optymalizujemy kampanie na TikTok. Określamy wspólnie grupy docelowe, tworzymy materiał reklamowy. Prowadzimy kampanie także dla firm, które nie mają i nie planują obecności na TikTok. Budujemy rozpoznawalność, traffic, pozyskujemy klientów.

Nasi Klienci

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja TikTok Agencja w Warszawie