TikTok? Agencja, która Cię tam poniesie to my!

Wykorzystaj siłę TikToka w marketingu swojej marki. Realizujemy kampanie zasięgowe, sprzedażowe. Tworzymy profile marek na TikToku, układamy strategie i pomagamy wykorzystać potencjał krótkich form wideo.

Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami

Kim
jesteśmy?

W OBTK od wielu lat z sukcesem prowadzimy kampanię social mediowe. Także fascynujący TikTok nie ma przed nami tajemnic! Jako jedni z pierwszych stworzyliśmy wewnętrzny zespół dedykowany temu medium. Pomagamy zaplanować obecność firmy na TikToku, tak, by wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje ta podbijająca świat platforma.

 

Strategia

Strategia

TikTok to relatywnie nowe medium. Zdobywa świat, ponieważ oferuje inne możliwości niż dotychczasowe platformy social mediowe. Rozumiemy to i pomagamy naszym klientom wejść w świat TikToka. Pomagamy właściwie określić cele i zaplanować działania.

Analityka

Analizujemy wyniki prowadzonych działań. Raportujemy je regularnie naszym klientom. Rekomendujemy nowe kierunki, wyciągamy wnioski. Nie ograniczamy się do obserwacji, ale doradzamy klientom jak najlepiej użyć TikToka.

Analityka
Short video

Short video

Mamy własne studio kreatywne, tworzymy wideo i animacje na potrzeby profili na TikToku. Mamy mnóstwo pomysłów, które chętnie wdrożymy w Twojej komunikacji.

TikTokerzy

W ramach działań na TikToku pracujemy z influencerami. Wspólnie z nimi planujemy co i jak zrobić, żeby przyniosło to na TikToku najlepsze wyniki dla Twojej marki. Rekomendujemy twórców, negocjujemy warunki, nadzorujemy współpracę.

TikTokerzy
Optymalizacja

Optymalizacja

Działamy zwinnie. TikTok to medium eksperymentu, spontaniczności. Obserwujemy, co działa, a co nie. Proponujemy zmiany, śledzimy trendy. Tak, żeby przynieść Ci najlepsze możliwe wyniki.

Globalny zasięg

Jako agencja operująca na TikToku rozumiemy, że dla wielu firm obecność tam to narzędzie sprzedaży i komunikacji międzynarodowej. Tworzymy treści po polsku, ale także w innych językach. Prowadzimy kampanie globalne. Budujemy zasięg wideo na całym świecie.

Globalny zasięg
Kim jesteśmy

Nasze usługi

W ramach OBTK od lat realizujemy skuteczne kampanie w mediach społecznościowych, w tym na TikToku. Tworzymy strategie contentowe, przygotowujemy treści, prowadzimy działania reklamowe. Zdobyliśmy wiele nagród za skuteczne kampanie digital.

 

Prowadzenie profili na TikToku

Prowadzenie profili na TikToku

Tworzymy profile, ciekawymi treściami i wpisywaniem się w trendy pozyskujemy obserwujących. Inspirujemy, bawimy, edukujemy. Napisz do nas, chętnie porozmawiamy o tym, jak nasza agencja może pomóc Ci wejść na TikTok i wykorzystać jego potencjał.

Tworzenie
short video

Umiemy tworzyć krótkie wideo przyciągające uwagę, opowiadające historie, pokazujące nowe produkty. Takie, które organicznie zdobywają naprawdę duże zasięgi. Mamy własne studio kreatywne, zespół wyspecjalizowany w planowaniu wideo na TikTok, Reels, Shorts.

Tworzenie short video
Kampanie sprzedażowe na TikToku

Kampanie sprzedażowe na TikToku

Konfigurujemy i optymalizujemy kampanie na TikToku. Określamy wspólnie grupy docelowe, tworzymy materiał reklamowy. Prowadzimy kampanie także dla firm, które nie mają i nie planują obecności na TikToku. Budujemy rozpoznawalność, traffic, pozyskujemy klientów.

Kilka częstych pytań

Na TikTok możemy realizować wiele różnych celów, takich jak zwiększenie zasięgu marki, budowanie zaangażowania użytkowników, generowanie ruchu na stronie internetowej, wzmocnienie wizerunku marki poprzez kampanię reklamową czy akcje specjalne lub np. zwiększenie sprzedaży poprzez kampanie z wykorzystaniem influencerów.

Nasza agencja zajmuje się całościową obsługą kampanii na TikToku, w tym także produkcją filmów, które na TikTok są absolutną podstawą komunikacji. Możemy zaproponować różne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W wielu przypadkach używamy np. częściowo materiałów od klienta lub w ogóle wplatamy w komunikację gotowe, otrzymane materiały. Staramy się jednak tego uniknąć, bo chcemy brać pełną odpowiedzialność za wynik naszych działań. Przygotowujemy więc scenariusze, zajmujemy się pełną produkcją wideo na TikTok w ramach ustalonego z klientami budżetu. Czasem są to kosztowne produkcje z aktorami, scenografią. Kiedy indziej proste animacje czy produkcje oparte na montażu, które mogą sprawdzić się równie dobrze.

Tak, oprócz pełnej obsługi profili na TikToku, prowadzimy również szkolenia z zakresu marketingu i tworzenia treści na platformie TikTok. Nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i skupiają się na praktycznych aspektach prowadzenia kampanii na TikToku. Warunki i zakres ustalamy indywidualnie, za każdym razem to szkolenia zamknięte o ustalonym przebiegu i celu.

Koszty reklamowe na TikToku zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj kampanii, grupa docelowa, zakres geograficzny, a także od wybranej strategii reklamowej. Najpopularniejsze modele płatności to koszt za wyświetlenia, koszt za interakcje i koszt za konwersje. W zależności od celów i skali kampanii, koszty reklamowe na TikToku mogą się wahać od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Od spotkania i rozmowy o rzeczywistych celach biznesowych, marketingowych, o oczekiwanych rezultatach. Współpraca z naszą agencją zaczyna się zawsze od konsultacji, podczas której omawiamy potrzeby i cele klientów oraz przedstawiamy możliwości, kierunki współpracy. Następnie przygotowujemy wstępny plan działań, dobieramy odpowiednie narzędzia i rozwiązania. Tworzymy General Content Plan, scenariusze pierwszych filmów i ruszamy! Wszystko to zajmuje chwilę, ale etap przygotowań jest bardzo ważny dla sukcesu wspólnego projektu.

Nasi klienci

To miejsce jest
dla Twojej firmy!

Zamów działania TikTok u nas!

Czytaj nasz blog

Czy AI skutecznie poprowadzi profil na TikTok? [wyniki eksperymentu]

Czy AI skutecznie poprowadzi profil na TikTok? [wyniki eksperymentu]

Czytaj więcej
Jak edytować film na TikToku? Praktyczne wskazówki

Jak edytować film na TikToku? Praktyczne wskazówki

Czytaj więcej
Komentarze na TikToku: wszystko, co musisz wiedzieć, aby budować zaangażowanie

Komentarze na TikToku: wszystko, co musisz wiedzieć, aby budować zaangażowanie

Czytaj więcej
TikTok Marketing – kompletny przewodnik dla Twojej marki!

TikTok Marketing – kompletny przewodnik dla Twojej marki!

Czytaj więcej
TikTok dla biznesu – czy warto inwestować i jak efektywnie go wykorzystać?

TikTok dla biznesu – czy warto inwestować i jak efektywnie go wykorzystać?

Czytaj więcej
TikTok – co to jest, jak działa i jak z niego korzystać?

TikTok – co to jest, jak działa i jak z niego korzystać?

Czytaj więcej

Poznaj naszą ofertę