Kampanie Facebook Ads

Reklamy na Facebooku to podstawa komunikacji. Ze względu na wielość dostępnych formatów reklamowych i liczbę użytkowników w Polsce, Facebook wciąż pozostaje najtańszym kanałem, jeśli chodzi o dotarcie do dużej liczby odbiorców. Reklamując się na FB możesz szybko zbudować rozpoznawalność swojej marki, niezależnie od skali jej działań. Możemy trafić do całej Polski, Europy lub pod konkretny kod pocztowy. Chcesz rekrutować, sprzedawać, a może po prostu zaistnieć? Każdy cel zrealizujesz dzięki Facebook Ads.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie reklamy na Facebooku

Reklama na Facebooku – dlaczego warto?

Jeśli planujesz działania na Facebooku, to musisz pomyśleć o budżecie reklamowym. Zasięgi organiczne są z każdym rokiem coraz mniejsze, zaś opcje reklamowe są na tyle rozbudowane, że każda marka może na tym skorzystać. Nie tylko trafisz konkretnie do odbiorców, na których Ci zależy, ale i pokażesz im treści, które przedstawiają Twój produkt lub usługę od najlepszej strony.

Precyzja targetowania

Precyzja targetowania

Demografia, zainteresowania, etap życiowy, praca czy wykształcenie. Na FB opcje targetowania są najbardziej rozbudowane, więc Twój budżet nie będzie „przepalany”. Przy odpowiednim dobraniu target groupy zauważysz, że koszt kliknięcia, leadu, czy wyświetleń jest naprawdę imponujący.
Zróżnicowane formaty reklamowe

Zróżnicowane formaty reklamowe

Karuzele produktowe, formularze leadowe, wideo czy reklamy w messengerze to tylko kilka opcji. Dzięki Facebook Ads możesz dobrać najefektywniejszą formę reklamy pod cel, który chcesz zrealizować i docierać z różnymi wersjami reklam do różnych grup docelowych.
Szeroka grupa odbiorców

Szeroka grupa odbiorców

W Polsce Facebook wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród ok. 16 mln użytkowników. Jednocześnie mają go osoby z różnych przedziałów wiekowych co sprawia, że jest najbardziej uniwersalnym reklamowo kanałem.

Facebook ADS – czym się zajmujemy?

Budowanie wizerunku, rekrutacja czy pozyskiwanie leadów sprzedażowych. Robiliśmy już wszystko i mamy wyniki, które potwierdzają skuteczność tych działań. Powiedz nam tylko, jaki chcesz osiągnąć cel, a zajmiemy opracujemy plan mediowy, który je zrealizuje. Zarekomendujemy budżet, opracujemy kreacje, określimy grupę docelową i dotrzemy do tych osób, na których Ci zależy.
Targetowanie dla FB ADS

Targetowanie

Opowiedz nam o swoich klientach, a znajdziemy ich na FB. Dobranie target groupy pod reklamy to podstawa, od której zależy, czy realizowane działania mają szansę na powodzenie. Dlatego wszyscy nasi accounci mają kompetencje, pozwalające im na efektywne zarządzanie panelem reklamowym.
Komunikacja dla Facebook Ads

Komunikacja

FB Ads to nie tylko dobieranie grup docelowych. Copywriting, grafiki, moderacja pod reklamami… Wszystko musi być na najwyższym poziomie, jeśli chcesz się wyróżnić spośród tysięcy reklamodawców, którzy codziennie próbują dotrzeć do użytkowników tej platformy.
Kreacja kampanii Facebook Ads

Kreacja

Facebook to jeden niekończący się scroll. Dlatego musisz stworzyć kreacje, które złapią uwagę użytkownika i przyciągną go do reklamy. Odpowiedni mix statycznych grafik i dynamicznych wideo sprawi, że Twój kanał wyróżni się wśród konkurencji.

Nasi Klienci

PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta
PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się