Prowadzenie konta na Linkedin

LinkedIn będzie dla Ciebie kluczową platformą, jeśli Twoja firma ma duże potrzeby rekrutacyjne lub działasz w formacie B2B. Na tym kanale zrealizujesz kampanie employer brandingowe, a dzięki precyzyjnym narzędziom reklamowym, będziesz mógł dotrzeć do istotnych dla Ciebie grup odbiorców. Kliknij poniżej, jeśli chcesz wyróżnić swoją firmą na największej, internetowej platformie biznesowej. Generuj leady, rekrutuj i buduj wizerunek swojej firmy w sieci!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie konta na Linkedin

LinkedIn - dlaczego warto?

W porównaniu do innych platform, kanał ten wyróżnia wysokie wykształcenie jego użytkowników, skupienie w publikacjach na treściach biznesowych i korporacyjnych oraz wysoki zasięg organiczny. Oznacza to, że nawet inwestując mniejsze środki, możliwe jest rozwijanie profilu i pozyskiwanie nowych odbiorców. Większość użytkowników tej platformy podaje dane dot. ich doświadczenia i zatrudnienia, co pozwala realizować kampanie EB skuteczniej niż w innych kanałach SM. Niedostępne nigdzie indziej formy promocji jak wiadomości InMail czy reklamy kierujące do konkretnych ofert pracy, pozwolą Ci zrealizować cele biznesowe istotne dla Twojej firmy.

Optymalizacja

Precyzyjne narzędzia reklamowe

Żadna inna platforma nie pozwala tak precyzyjnie targetować reklam na osoby z konkretnym stanowiskiem lub doświadczeniem. Wykorzystaj LI, by dotrzeć do specjalistów z każdej możliwej branży.
Integracja Działań

Pozyskiwanie kontaktów biznesowych

LI to jedna z niewielu platform pozwalających na działania B2B. Docieraj do ludzi z danej firmy lub branży, dzięki rozwiązaniom pozwalającym na nawiązanie kontaktu także z osobami, których nie znasz osobiście.
Kreatywność

Budowanie wizerunku eksperta

Użytkownicy LI są przyzwyczajeni do czytania dłuższych treści i traktują LI jako platformę inspiracyjno-edukacyjną. Buduj swój wizerunek eksperta np. poprzez linkowanie do bloga z treściami przydatnymi dla odbiorców.

LinkedIn - czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksową obsługę konta firmowego. Opracujemy strategię komunikacji i określimy cele istotne dla Twojej firmy oraz KPI, które będziemy realizować. Możemy stworzyć profil i opracować styl komunikacji od zera lub przejąć istniejący profil i go odświeżyć. Nasz wewnętrzny dział kreacji zadba o najwyższą jakość grafik, animacji, filmów oraz copywritingu. Dedykowany Account Manager zadba zaś o transparentność działań, szybką reakcję moderacji, sprawną realizację Twoich potrzeb i wyniki kampanii reklamowych. Napisz tylko, czego potrzebujesz. Wszystko zaczyna się od briefu.
Kampanie reklamowe w Warszawie

KOMUNIKACJA

Zidentyfikujemy tematy istotne dla odbiorców Twojego profilu, co pozwoli opracować angażujące publikacje. Przygotowane z wyprzedzeniem harmonogramy komunikacji zapewnią nieprzerwaną realizację celów strategicznych Twojej firmy.
Audyt SM w Warszawie

REKLAMA

Działania płatne mogą znacznie zwiększyć efektywność działań Twojej marki. Właściwie określone cele i ścisłe dopasowanie grupy odbiorców pozwoli utrzymać niski koszt działań przy satysfakcjonujących wynikach.
Strategia i kreacja w Warszawie

KREACJA

LI jak każda inna platforma jest medium wizualnym. Doświadczeni graficy specjalizujący się w SM, to pewność, że przykujesz uwagę odbiorców wśród setek komunikatów, które widzą każdego dnia.

Nasi Klienci

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się