Prowadzenie profilu Twitter

Dla wielu Twitter to podstawowe źródło aktualnych informacji. Jeśli chcesz wiedzieć, co się dzieje w Polsce, na świecie, czy jaki temat jest teraz na ustach wszystkich, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jest to doskonały kanał do pisania o promocjach, publikowania newsów czy informacji korporacyjnych oraz kontaktu z dziennikarzami. W przeciwieństwie do Facebooku możesz też liczyć na zasięgi organiczne i budować swój wizerunek silnie angażując społeczność, która lubi dyskutować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie profilu Twitter

Twitter – dlaczego warto?

Twitter to esencja platformy informacyjnej. W przeciwieństwie do innych platform nie musisz się martwić o piękną grafikę czy animację (chociaż ona jest zawsze mile widziana), bo to informacja jest najbardziej pożądana, a krótki wpis to gotowa publikacja. Twoja aplikacja ma nową funkcjonalność, firma poszerza ofertę, a może chcesz przestrzec odbiorców przed oszustwami? Nigdzie nie dotrzesz do ludzi tak szybko, jak na Twitterze. Możesz być pewien, że klienci docenią responsywność na tym kanale.

Najszybszy kanał komunikacji

Najszybszy kanał komunikacji

Max. 280 znaków i Twój post jest gotowy. Na Facebooku czy LinkedIn post bez grafiki nie zostanie zauważony, a na TT bez problemu dotrzesz do odbiorców z ważną dla nich informacją. Wystarczy, że będziesz mówić krótko i konkretnie.
Wykorzystywanie trendów

Wykorzystywanie trendów

Trendy na Twitterze, to dla wielu osób miejsce, od którego zaczynają swój dzień. Najpopularniejsze # nie tylko pokazują, jaki temat jest na topie, ale przede wszystkim pokazują, w jaką dyskusję warto się włączyć, żeby zbudować zasięg i zaangażowanie.
Budowanie wizerunku eksperta

Budowanie wizerunku eksperta

Twitter jest zdominowany przez dziennikarzy, polityków i sportowców. Szczególnie ta pierwsza grupa jest dla wielu firm istotna. Przez TT łatwo dotrzeć do osób z istotnymi zasięgami, które chętnie skomentują gorącego newsa.

Czym się zajmujemy?

Pracując z nami określisz, jaki cel dla Twojej marki ma spełniać Twitter. Razem wypracujemy koncepcję komunikacji na tym kanale i zaplanujemy, jak będzie ona wyglądać. Nieważne, czy dopiero chcesz zaistnieć na tej platformie czy też potrzebujesz nowego otwarcia. Nasi copywriterzy i art directorzy opracują publikacje, które zwrócą uwagę odbiorców. Dzięki opiece doświadczonego accounta będziesz mógł poczuć się spokojnie niezależnie od skali projektu. Wystarczy, że napiszesz, czego potrzebuje Twój biznes, a przygotujemy ofertę, która na pewno Ci się spodoba.
Komunikacja na Twitter

Komunikacja

280 znaków to nie jest dużo, ale w dzisiejszych czasach wielu ludzi nie chce czytać dłuższych tekstów. Dlatego tak ważne jest, by określić co Twoja firma może dać odbiorcom, o czym będą chcieli przeczytać. Odpowiedni dobór tematów zaważy na efektywności komunikacji.
Reklama na Twitterze

Reklama

Twitter pozwala na działania organiczne, ale reklama pozwoli Ci działania płatne pozwolą Ci zrealizować te same cele o wiele szybciej. Dzięki dopasowaniu komunikacji pod konkretnych odbiorców możesz mieć pewność, że działania będą prawdziwie cost effective.
Kreacja Twitter

Kreacja

Twitter nie jest platformą wizualną, chociaż ładna grafika czy animacja mogą tylko pomóc. Tutaj jednak to nasi copywriterzy są najważniejsi. Możesz być pewnie, że nie tylko zmieszczą cały przekaz w zaledwie 280 znakach, ale też będzie się to chciało czytać.

Nasi Klienci

PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta
PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się