Pozycjonowanie stron Poznań

Chcesz zainwestować w marketing, zwiększając widoczność swojej firmy w internecie? Pozycjonowanie jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Dzięki działaniom SEO, będziesz widoczny na stronach wyszukiwania i to na pierwszych miejscach.

Skontaktuj się z nami i zostań naszym klientem! Rozwiń swój biznes, a konkurencję pozostaw w tyle.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja SEO Poznań

Dlaczego pozycjonowanie firmy w Poznaniu jest ważne?

Posiadając firmową stronę internetową, na której oferujesz swoje produkty i usługi, powinieneś zainteresować się pozycjonowaniem witryny w Poznaniu. Poprzez skuteczne działania SEO, Twoja strona znajdzie się na wysokich pozycjach w lokalnych wynikach wyszukiwania. Większość użytkowników internetu wyszukuje firmy poprzez wyszukiwarkę Google. Właśnie dlatego warto zainwestować w prawidłowe pozycjonowanie. Im więcej potencjalnych klientów odszuka Twoją stronę i dotrze do Twojej oferty, tym więcej z niej skorzysta, zwiększając Twoje zyski. Jeśli oczekujesz realnych korzyści - wybierz pozycjonowanie.

Poznań jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Każdego miesiąca odwiedza go wiele przejezdnych osób. Nie znając miasta, turyści poszukują informacji, miejsc oraz usług poprzez wyszukiwarkę Google. Gdy zatem właściwie zadbasz o pozycjonowanie lokalne na Poznań, przyciągniesz nowych klientów. Czekanie, aż klient podczas spaceru sam znajdzie Twój sklep, znacznie ogranicza możliwości zysku Twojej firmy. Turyści, nie znając najlepszych miejsc w danym mieście, sugerują się wynikami wyszukiwania i w ten sposób wybierają firmy, z których usług skorzystają.

Prawidłowe pozycjonowanie strony internetowej na Poznań otworzy przed Tobą drogę do zwiększonych zysków. Im wyższa pozycja w Google, tym większa szansa zostanie dostrzeżonym. Skorzystaj już dziś z pomocy specjalistów, by rozwijać swój biznes.
Skuteczność

Skuteczność

Dzięki naszym działaniom strony, którymi się zajmujemy uskakują bardzo szybki wzrost ruchu z wyników organicznych wyszukiwarki. Dzięki połączonym działniom SEO i PR dbamy również o dobry wizerunek klientów w internecie.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasz Zespół SEO posiada duże doświadczanie w branży. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów małych i dużych firm, polskich i zagranicznych. Szerokie doświadcznie obejmuje działania content marketingowe jak i e-commerce.
Kreatywność

Kreatywność

Siłą zespołu SEO jest wychodzenie poza ramy klasycznego SEO. Dbamy także o zagadnienienia związane z UX, a także kwestie związane z rozbudową contentu w sekcjach blogowych naszych klientów.
Właściciele firm chcieliby skutecznie pozycjonować się w wynikach wyszukiwania Google, jednak często to budżet ogranicza jakiekolwiek ich działania. Dla początkującej firmy lub firmy z niewielkim budżetem trudno jest wdrożyć marketing online na szeroką skalę. Tym bardziej, że niekiedy należy poczekać jakiś czas, aby zauważyć korzyści płynące z efektów pozycjonowania. Z rozwiązaniem przychodzi pozycjonowanie lokalne. Jego dużą zaletą jest cena. Jest on o wiele tańszy niż pozycjonowanie w skali ogólnopolskiej. Pozwala również osiągnąć duże zyski z tytułu prowadzenia działalności. A gdy zyski zostaną już zwiększone dzięki pozycjonowaniu lokalnemu, warto zdecydować się na pozycjonowanie o większej skali.

Pozycjonowanie stron na Poznań

Dzięki niższej cenie za pozycjonowanie lokalne, nawet małe firmy z niewielkim budżetem i niskimi zyskami mają szansę zdobyć wysokie pozycje wyszukiwania w Google. Dzięki możliwości wsparcia reklamami w Google, efekt działań może być bardzo szybki. Oczywiście, im większym budżetem dysponujemy, tym efekty są szybsze, gdyż mamy wówczas więcej możliwości. Jednak w marketingu internetowym wszystko jest uzależnione od branży, ilości konkurencji, a także stanu naszej strony internetowej.

Nasze Usługi

Skuteczne SEO to wynik pasji i długotrwałej, cierpliwej i planowej pracy nad każdym szczegółem. Wychodzimy od dużego obrazka i strategicznych celów, ale w toku prac schodzimy też do technicznych szczegółów. Tak, żeby uzyskać najlepsze wyniki.

A co możemy zaoferować Tobie?
Audyt SEO w Poznaniu

Audyt SEO

Dzięki dobrze przygotowanemu przez nas audytowi poznasz błędy na swojej stronie, których wyeliminowanie pozwoli Ci uzyskać lepsze pozycje, większy ruch i sprzedaż.
Optymalizacja On-site w Poznaniu

Optymalizacja On-site

Twój serwis musi być widoczny na zapytania, które są dla Ciebie wartościowe. Dzięki stałym działaniom optymalizacyjnym w ramach Twojego serwisu, jego pozycja w Google będzie szybko rosnąć.
Optymalizacja Off-site w Poznaniu

Optymalizacja Off-site

Naturalny i skuteczny linkbuilding to połowa sukcesu Twojej strony. Odpowiednio zaplanowany proces naturalnego zdobywania wysokiej jakości linków skutecznie wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony.
SERM w Poznaniu

SERM

To skrót od ang. Search Engine Reputation Managment. Opinie w Internecie mają coraz większe znaczenie dla biznesu. Pomagamy zarządzać wizerunkiem marek, osób lub konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania.
E-commerce w Poznaniu

E-commerce

Działania SEO dla e-commerce są kluczowe. Dzięki pracy naszego Zespołu SEO z miesiąca na miesiąc będziesz widzieć wzrost konwersyjnego ruchu, wizyt z zapytań istotnych sprzedażowo dla Twojej firmy.
Analiza konkurencji w Poznaniu

Analiza konkurencji

Dzięki dokładnej analizie konkurencji pomożemy Ci wyprzedzić ją o krok. Dowiesz się, z jakich technologii korzysta Twój konkurent, jakie frazy pokrywa swoimi treściami, jak można trafić do jego klientów, jak bronić pozycje kluczowe dla Twojego biznesu.
W naszej firmie pracują specjaliści, zaangażowani w pracę nad poprawą widoczności klienta w sieci. Ustalimy z Tobą plan działania na podstawie budżetu, jakim dysponujesz. Przeprowadzimy audyt Twojej strony, by znaleźć jej zalety oraz błędy optymalizacyjne.

Używając odpowiednich słów kluczy, przyciągniemy klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Przez cały czas prowadzonych działań, nasz doradca pozostanie z Tobą w kontakcie. Wybierz lokalne SEO już dziś!
Nasi Klienci

Badania / Raporty / Case

Coca Cola - Case SEO
Kruszwica - Case Study SEO
NNTFI - Case Pozycjonowania Strony
Essilor - SEO Case OBTK

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
ZAMÓW SEO U NASPozycjonowanie stron w Poznaniu

OBTK
To Twoja Agencja SEO w Polsce