Prowadzenie konta na Facebook

Facebook będzie dla Ciebie strategiczną platformą social media, jeśli Twoja firma ma duże potrzeby ukierunkowane na sprzedaż. Na tym kanale zrealizujesz kampanie reklamowe, które pozwolą osiągnąć założone przez Ciebie cele również wizerunkowe oraz związane z brand awareness. Dzięki sprecyzowanym narzędziom dotrzesz do konkretnych grup docelowych. Kliknij poniżej, jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji. Zacznij działać i popraw swoje wyniki sprzedażowe!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie konta na Facebook

Dlaczego warto promować się na Facebooku?

Facebook od wielu lat jest jedną z głównym platform, na której swoje działania prowadzą różne firmy. Kanał ten świetnie sprawdza się w kampaniach sprzedażowych, ponieważ pozwala dotrzeć do sprecyzowanej grupy odbiorców. Możesz na bieżąco informować swoich klientów o produktach swojej marki czy też o usługach. Dzięki sprecyzowanym narzędziom jesteśmy w stanie lepiej poznać i zrozumieć naszą grupę docelową, co przekłada się na świadomą i angażującą komunikację z konsumentem.

Strategia

Kanał sprzedaży

Facebook jest idealną platformą, którą możesz wykorzystać w promowaniu swoich produktów czy też usług. Dzięki szczegółowym opcjom targetowania (płeć, wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania) możesz być pewny, że dotrzesz do swojej grupy docelowej.
Odpowiedzialność

Rozpoznawalność marki

,,Nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz" - jest to stwierdzenie, które doskonale oddaje rzeczywistość. Jeśli chcesz zostać zapamiętanym przez konsumenta i nawiązać z nim więź to musisz zacząć komunikować się z nim w środowisku social mediowym.
Kreatywność

Interakcja z użytkownikiem

Ciekawa i stała komunikacja na tym kanale pozwala na stworzenie bliskich relacji ze swoją grupą docelową. Dzięki narzędziom takim jak chatbot jesteśmy w stanie urozmaicić nasze relacje z konsumentem.

Co obejmuje prowadzenie konta Facebookowego?

Oferujemy kompleksową obsługę profilu na Facebooku. Wraz z określeniem istotnych potrzeb i celów, przygotowujemy strategię komunikacji. Nasze działania zostaną poparte realizacją założonych KPI. Przejmując istniejące już kanały, dokonujemy audytu dotychczasowych działań. Gdy marka nie posiada swojego profilu, zakładamy go od podstaw. Nasz zespół Accountów zajmie się realizacją założonych działań oraz usprawni komunikację. Dział kreacji zadba o profesjonalną i estetyczną wizualizację.
Audyt SM w Warszawie

REKLAMA

Nasze przemyślane działania reklamowe przełożą się na rozpoznawalność marki oraz sprzedaż. Dostosujemy target, grupę oraz grafiki do poszczególnych celów reklamowych.
Strategia i kreacja w Warszawie

KREACJA

Nasze studio graficzne posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu kreacji dostosowanych do różnorodnych formatów social mediowych. Gwarantuje to spójną oraz przemyślaną komunikację wizualną działań założonych w strategii.
Kampanie reklamowe w Warszawie

KOMUNIKACJA

W oparciu o strategię przygotujemy harmonogram publikacji, który pozwoli nam na realizację poszczególnych celów. Nasz dział Content Designerów z wyprzedzeniem tworzy harmonogram publikacji, co pozwala na przemyślane i kreatywne działania i stałą komunikację z konsumentem.

Nasi Klienci

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się