Prowadzenie konta na Instagram

Instagram będzie dla Ciebie strategiczną platformą social media, jeśli Twoja firma ma duże potrzeby wizerunkowe. Na tym kanale zrealizujesz kampanie sprzedażowe oraz skupione na rozpoznawalności, które pozwolą Ci dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Dzięki statystkom jeszcze lepiej będziesz mógł poznać swojego konsumenta. Kliknij poniżej, jeśli chcesz postawić na rozwój swojej marki. Daj się poznać swoim fanom i wyróżnij się na tle konkurencji!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie konta na Instagram

Dlaczego warto promować się na Instagramie?

W obecnych czasach Instagram jest jedną z największych platform. Korzystając z możliwości tego medium, swoje działania prowadzą wielkie koncerny, ale również i mniejsze firmy - każda marka odnajdzie tam możliwości na realizację swoich celów. Dzięki dostępnym na Instagramie narzędziom jesteśmy w stanie dotrzeć do różnorodnych grup docelowych, z którymi możemy nawiązać bliższe relacje. Jest to istotne przy kreowaniu wizerunku firmy. Instagram również świetnie sprawdza się w kampaniach sprzedażowych, ponieważ treści wizualne są atrakcyjniejsze i łatwiej zapamiętywane. Jeśli Twoja firma chce rozszerzyć swoje działania i dotrzeć do nowej grupy docelowej, to warto rozważyć promocję na tym kanale!

Strategia

Rozpoznawalność marki

Dzięki przemyślanym oraz kreatywnym działaniom na Instagramie marka jest w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Atrakcyjne treści wizualne wpłyną na rozpoznawalność Twojej firmy, lecz pamiętaj, że wszystko musi być dostosowane do grupy docelowej.
Integracja Działań

Interakcja z konsumentem

Instagram pozwala na łatwiejszą komunikację z konsumentami. Dzięki różnym narzędziom do komunikacji możemy urozmaicać kontakt i wprowadzić quizy, ankiety czy też możliwość zadawania pytań. Pozwala to na utrzymaniu stałej relacji z klientami i zainteresowania.
Kreatywność

Dodatkowy kanał sprzedaży

Instagrama możemy wykorzystać również jako dodatkowy kanał sprzedaży. Dzięki możliwości połączenia go z katalogiem na Facebooku jesteśmy w stanie oznaczać produkty na zdjęciach czy też w relacji.

Co obejmuje prowadzenie konta Instagramowego?

Oferujemy kompleksową obsługę profilu na Instagramie. Zaczynamy od przygotowania strategii komunikacji, w której określamy istotne cele dla Twojej firmy. Określamy KPI, które będziemy realizować poprzez działania na platformie. Zakładamy profile od podstaw lub przejmujemy istniejące już kanały - przeprowadzimy analizę dotychczasowej komunikacji, aby poznać aktualne problemy. Dedykowany zespół Accountów zadba o sprawną komunikację oraz dopilnuje realizacji strategii. Dział kreacji zadba, aby komunikacja wizualna była spójna z charakterem marki oraz profesjonalna.
Strategia i kreacja w Warszawie

KREACJA

Nasze doświadczone studio graficzne zadba o każdy detal wizerunkowy w komunikacji na Instagramie. Tworzymy grafiki, animacje, propozycje moodboardów, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji.
Kampanie reklamowe w Warszawie

KOMUNIKACJA

Na podstawie przygotowanej strategii przygotowujemy angażująca komunikację dostosowaną do grupy docelowej. Nasi Content Designerzy przygotowują harmonogram publikacji, co pozwala na stałe i systematyczne publikowanie treści.
Audyt SM w Warszawie

REKLAMA

Sprecyzowane narzędzia pozwolą nam dotrzeć do grupy konsumentów o tych samych preferencjach, co przełoży się na rozpoznawalność marki.

Nasi Klienci

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się