Prowadzenie kanału na YouTube

Według statystyk YouTube użytkownicy mobilni spędzają na tej platformie godzinę dziennie. Nic dziwnego, odbiór treści w formie wideo to obecnie standard komunikacji, a zróżnicowanie treści na tej platformie jest największy ze wszystkich kanałów Social Media. Filmy edukacyjne, rozrywkowe, muzyczne, DIY, podróżnicze… Znajdziesz tam wszystko, także miejsce dla Twojej marki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzenie profilu na YouTube

YouTube – dlaczego warto?

Gdzie indziej złapiesz uwagę użytkownika na dłużej niż 10-15 sekund. Wszyscy mówią o short attention span, ale filmy popularnych Youtuberów nieraz trwają i pół godziny. Jeśli zaangażujesz odpowiednich twórców i stworzysz treści, które chce się oglądać, to możesz być pewien, że ludzie chętnie poświęcą swój wolny czas. Nawet na oglądanie ładnie opakowanej reklamy.

Duże zróżnicowanie treści

Duże zróżnicowanie treści

YouTube nie ma ograniczeń, każdy rodzaj treści może znaleźć swoich odbiorców. Dlatego jest to doskonały kanał do zaprezentowania nietypowych reklam. Może chcesz sprzedawać dźwiękiem wykorzystując ASMR albo zrobić instruktaż, jak najlepiej wykorzystać Twój produkt?
Współpraca z influencerami

Współpraca z influencerami

Popularni Youtuberzy to pewność, że dotrzesz do tysięcy użytkowników. Współpraca z nimi może zaowocować jednak nie tylko zasięgami. Nietypowe, zabawne i zaskakujące filmiki mogą sprzedać usługę czy produkt lepiej, niż pokazywanie niezaprzeczalnych zalet Twojej marki.
Rozbudowane opcje reklamowe

Rozbudowane opcje reklamowe

Dzięki temu, że YouTube należy do Google, wiemy o użytkownikach naprawdę sporo. Co nam to daje? Precyzyjność targetowania, która sprawia, że nie wyświetlamy reklam osobom, które nie będą nimi zainteresowane. Odpowiednie dobranie odbiorców zapewni wysoką efektywność reklam.

YouTube – czym się zajmujemy?

Jeśli będziesz z nami współpracować, to Twój YouTube zacznie żyć. Sprawimy, że będzie komplementarną częścią strategii Twojej marki i nie stanie się tylko miejscem do komunikacji wewnętrznej czy miejscem zapewniającym rozrywkę, a dodatkowym kanałem do pozyskiwania klientów. Nasz dział kreacji posiada kompetencje wideo, które pozwalają nam stworzyć atrakcyjne produkcje in-house, a account dobierze najlepszych influencerów, którzy pokażą Twoją markę od najlepszej strony.
Komunikacja na YouTube

Komunikacja

YouTube to luz, mało kto tam wchodzi, by słuchać o działaniach korporacyjnych. Większość chce odpocząć lub się czegoś nauczyć i o to powinniśmy zadbać. Odpowiednia komunikacja, to zaangażowanie odbiorców, którzy chętnie wspierają wartościowy content.
Reklama na YouTube

Reklama

Dzięki małej popularności YouTube Premium wciąż większość użytkowników regularnie ogląda reklamy na tej platformie. Kilkusekundowe bumpery, których nie da się ominąć, kilkuminutowe reklamy i rozbudowane opcje targetowania dają naprawdę wiele możliwości.
Kreacja YouTube

Kreacja

Musisz stworzyć wyróżniający się content, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę odbiorców, przy gigabajtach dodawanych codziennie filmów. Dzięki wewnętrznemu działowi kreacji możesz mieć pewność, że opracowane treści będą zgodne ze strategią marki i wygenerują odpowiednie zaangażowanie.

Nasi Klienci

PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta
PFR
Otis
Optima
Essilor
Dressta

Nasze Nagrody

3x
EFFIE
AWARDS
2x
CANNES
LIONS
4x
GOLDEN
DRUMS
6x
STEVIE
AWARD
3x
IPRA
GOLDEN
WORLD
AWARD
6x
ZŁOTY
SPINACZ
2x
POWER
OF CONTENT
MARKETING
AWARD
3x
IAC
AWARD
4x
MAGELLAN
AWARD
1x
BEST
CONTENT
MARKETING
AGENCY
Agencja SMM w Warszawie

OBTK
To Twoja Agencja Social Media w Warszawie

Skontaktuj się